Сессия горсовета. Назначение и ликвидация.

Пряма мова слуги народу — депутата Подільської міської ради СТОРОЖУКА Олександр Олександрович -Всеукраїнське об’єднання “БАТЬКІВЩИНА.»: «РОЗСТРІЛЯТИ ВСІХ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ВИКОНУЮТЬ ЦІ ОБОВ’ЯЗКИ!!!».

Відбулася чергова п’ятнадцята сесія VII скликання Подільської міської ради Одеської області , на якій першим заступником міського голови Понепалюк Тетяною Степанівною було винесено на затвердження проект рішення «Про реорганізацію діяльності юридичної особи «Подільський міський територіальний центр соціального обслуговування» шляхом приєднання до юридичної особи «Подільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді». Депутатами Подільської міської ради Одеської області це рішення було проголосоване. Дане рішення не є правомірним. Чинним законодавством приєднання територіального центру до Центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді – не передбачено.
На сесії директору територіально центру соціального обслуговування, яка створювала центр з нуля за рахунок спонсорів і меценатів слово не надали, хоча було письмове звернення до головуючого з додатком — листом Міністерства соціальної політики України про незаконність даного рішення. Директор центру була «чужою « на «іхній» сесії. Цитую слова міського голови Іванова Анатолія Павловича: « Дать ей выступить на НАШЕЙ сессии». Все наше: наша сесія, наш бюджет, наші депутати, наше місто, а ви пилюка, подули и немає – і знову дихаємо на повні груди! Не дали слова і колективу із 30 чоловік центру. На додаток, Начальник Управлінні соціального захисту Подільської міської ради Коломейчук Ірина Костянтинівна озвучила соціальним робітникам терцентру, що вони мають написати пояснення, з приводу їх присутності на сесії міської ради, де , до речі , вирішувалась їхня доля. А підопічних центру, які також прийшли на сесію, взагалі проігнорували.
Отак і живемо. Прибираємо справжніх реформаторів і творимо псевдо реформи.
А світло в кінці тунелю – гасне!
«Виден свет в конце тоннеля, но только вот тоннель, с-ка, не кончается!»
© Михаил Жванецкий